LATO W TEATRZE 2015


Ogólnopolski program LATO W TEATRZE promuje prowadzone w nowoczesny i atrakcyjny sposób teatralne działania edukacyjne. Udowadnia tym samym, że teatr może być medium ważnym dla młodych ludzi. Instruktorzy podejmują istotne dla młodych tematy, pozwalają im mówić ze sceny o bliskich im sprawach. „Lato w Teatrze” to program Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie finansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W aktualnej ósmej edycji dofinansowanie otrzymało 41 ośrodków z całej Polski. W Białymstoku program realizują w partnerstwie: Stowarzyszenie Teatr Okno, Fundacja Teatr PAPAHEMA, Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, a współfinansuje Prezydent Miasta Białegostoku.


„Lato w Teatrze” promuje działania edukacyjne prowadzone w nowoczesny i atrakcyjny sposób. Autorskie dwutygodniowe warsztaty przygotowywane przez pedagogów i artystów są dla młodzieży szansą na poznanie i samodzielne wykorzystanie teatralnego języka, a przede wszystkim na twórcze wyrażenie siebie.Organizatorzy i partnerzy:LATO W TEATRZE - REKRUTACJA
LATO W TEATRZE - WARSZTATY

W białostockiej edycji udział bierze ok. 50 uczestników. Więcej informacji o ich pracy i teatralnym życiu zakulisowym na BLOGACH prowadzonych przez cztery grupy warsztatowe o wdzięcznych nazwach Antoniuk, Dziesięciny, Leśna Dolina i Dojlidy:

www.team-lwt.simplesite.com

www.lwtbialystoklesna.blogspot.com/

lwtantoniuk.wordpress.com/

www.latowteatrzedziesieciny.blogspot.com/Jesteśmy też na FACEBOOKU - kliknij!LATO W TEATRZE 2015- FINAŁ

Zapraszamy 2 sierpnia o 16.00 i 18.00 na spektakl finałowy „[BIA] Białystok i Akalice” (wstęp wolny), podsumowujący warsztaty „Lato w teatrze 2015”. Transmisja online z pokazu od g. 18.00.

LINK DO TRANSMISJITRAILER:
WARSZTATY - FILMIKI:
GALERIE (fot.Jędrzej BANIA)FOTORELACJA I

FOTORELACJA II

FOTORELACJA III

FOTORELACJA IV

FOTORELACJA V

FOTORELACJA VI

FOTORELACJA VII

FOTORELACJA VIII

FOTORELACJA IX

FOTORELACJA X

AKCJA MIEJSKA - CZ.1

AKCJA MIEJSKA - CZ.2

WYKŁAD

ZAJECIA - LINIA CZASU

ZAJECIA - SPACER PO CENTRUM