LUDZIE Z OKNA

PREZES

KRZYSZTOF ZEMŁO
reżyser teatralny, aktor Łomżyńskiego Teatru Lalki i Aktora; pedagog, założyciel Teatru "Okno"; współpracownik Teatru Dramatycznego w Białymstoku; laureat wielu nagród teatralnych; twórca i organizator warsztatów teatralnych w Polsce i za granicą, adresowanych do różnych odbiorców: młodzieży, dzieci, młodocianych przestępców, nauczycieli i wychowawców.

SKARBNIK

MAGDALENA KISZKO-DOJLIDKO
aktorka, wykładowca w Akademii Teatralnej Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku; współpracuje z Teatrem Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku, Białostockim Teatrem Lalek; założycielka "Teatru Okno"; pracowała w Teatrze „Wierszalin” w Supraślu, Teatrze im. H. CH. Andersena w Lublinie, Teatrze „Guliwer” w Warszawie; laureatka nagród aktorskich; realizatorka warsztatów teatralnych dla dzieci i młodzieży, jurorka konkursów recytatorskich i teatralnych w kraju i za granicą.SEKRETARZ

URSZULA CHOMIK-KRASZEWSKA
aktorka, absolwentka Akademii Teatralnej Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku; założycielka i reżyser Teatru "Prestidigitator" przy XI LO; współpracownik i członek Stowarzyszenia "Fabryka Bestsellerów" oraz Podlaskiego Oddziału Stowarzyszenia WSPÓLNOTA POLSKA; realizatorka warsztatów teatralnych dla dzieci i młodzieży, jurorka konkursów recytatorskich i teatralnych w kraju i za granicą.